«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 8 липня 2018 року для всіх знаків Зодіаку

КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I)

День несе негативні тенденції і пройде досить напружено. Виниклі проблеми змусять шукати компроміс між бажаннями і боргом. Уникайте підвищеного тону в спілкуванні з дітьми.

ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II)
День відзначений гармонією в сімейних відносинах. Подружжя відчують черговий виток поновлення почуттів. Вірогідні спільні поїздки, подорожі. Закохані Водолії можуть будувати райдужні плани на майбутнє, які виявляться цілком здійсненні.

РИБИ (Pisces, 20.II-20.III)
День, сприятливий для об'єднань людей, проведення конкурсів і змагань. Керуючись ідеєю добра і справедливості, Риби можуть об'єднати навколо себе однодумців. Однак існує небезпека того, що вони будуть щиро помилятися і вести за собою таких же сентиментальних людей. Представники протилежної статі надовго прив'яжуться до романтичних, добрим і м'яким Рибам.

ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV)
День вкрай неприємний. Пройде він під знаком обману і непорозумінь. Агресивність, невірна оцінка ситуації або необачні обіцянки можуть привести до ускладнень в роботі або особистому житті. Спробуйте у ввічливій формі відсторонити від себе людей, до яких не маєте довіри. У справах слід бути вкрай обережним і уважним, особливо при роботі з документами. Це не найкращий день, щоб думати про кар'єру. Сьогодні краще не втручатися ні в які суперечки, тому що всі вони закінчаться не на вашу користь.

ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V)
Небезпечний і важкий день. Імовірність негативного впливу з боку дуже велика. Можливі помилки, сварки з близькими людьми, отруєння або травми.

БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI)
День несе негативні тенденції. Слід бути вкрай обережними і уважними при роботі з електроприладами. Вірогідні домашні клопоти або сварки. Цей день зірки рекомендують присвятити проблемам особистому житті і духовного розвитку. Увечері знайдіть час для відпочинку або улюбленого заняття. Небажано вживання спиртних напоїв і м'ясної їжі.

РАК (Cancer, 22.VI-22.VII)
Зміна настрою або легковажність може перешкодити справлятися з самими буденними завданнями. Через вашого самообману і різких необдуманих вчинків сам день несприятливий для встановлення контактів і активного спілкування.

ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII)
День пройде під знаком обману і непорозумінь. Ймовірні ускладнення в роботі або особистому житті. Сьогодні краще не проявляти ділову активність. Зірки радять підвести риску під старими планами, справами чи контактами. Спробуйте у ввічливій формі відсторонити від себе людей, до яких не маєте довіри. Скоротіть контакти з начальством - це не найкращий день, щоб думати про кар'єру. У справах слід бути вкрай обережними і уважними, особливо при роботі з документами.

ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX)
День несе негативні тенденції і пройде досить напружено: емоції будуть переважати над розумом, що може призвести до конфліктів і погіршення самопочуття. Виниклі проблеми змусять шукати такий баланс між особистим і суспільним, щоб не постраждало ні перше, ні друге. Уникайте підвищеного тону в спілкуванні з дітьми. Не намагайтеся затвердити свою правоту силою.

ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X)
Сприятливий день для здійснення найсміливіших планів і намірів. Однак не слід приймати кардинальних рішень. Зірки сприяють творчій роботі. У другій половині дня вірогідні домашні клопоти. Головне - зберегти внутрішню рівновагу і відгородитися від спокус.

СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI)
День перетворень, перешкод, ускладнень. Ваші справи можуть просуватися повільно, так як ви натрапите на нездоланні перешкоди. Виникнуть протиріччя між бажаним і можливим, що призведе до деякої дратівливості. Ви можете відчувати зниження настрою і погіршення самопочуття.

СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII)
Цей день зірки рекомендують присвятити проблемам особистому житті і духовного розвитку. Увечері знайдіть час для відпочинку або улюбленого заняття. Небажано вживання спиртних напоїв і м'ясної їжі.

Джерело: supercook.ru

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі