«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 23 квітня 2018 року для всіх знаків Зодіаку

КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I)

День вкрай несприятливий. Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини з друзями. Чи не переоцінюйте свої можливості - проявіть більше практичності і реалізму, інакше вам не минути поразки. Зірки рекомендують в ці дні поводитися більш стримано, ніж завжди.

ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II)

День символізує включення космічної енергії любові, відпущення гріхів, покаяння. Вам піде на користь відвідування храму, милосердя і участь в долі потребують близьких вам людей. Важливе значення мають моральне очищення, духовність, інтуїція. Деяка суєта в другій половині дня зажадає від вас зібраності і стриманості. Необхідно переосмислити минуле.

РИБИ (Pisces, 20.II-20.III)

День, сприятливий для комерційних поїздок, відряджень, укладення довгострокових фінансових договорів і прийняття свіжих рішень в тривалих справах. Велика ймовірність виграшу. Сьогодні можливий успіх в особистому житті. Багатьом Рибам-жінкам вдасться знайти взаєморозуміння і згода зі своїми обранцями. Їм здасться, що шлюбний союз настільки гармонійний, що ніхто інший не потрібен.

ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV)

День вкрай несприятливий. Починається період відстоювання своїх принципів, авторитету, внутрішньої свободи. Життєвий потенціал почне знижуватися. В особистому житті будьте готові до деяких неприємних змін.

ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V)

Прекрасний час для спілкування з протилежною статтю. Імовірність гармонійних відносин дуже велика. Можливі зустрічі з давніми симпатіями. Якщо у вас тривалий час був відсутній контакт з ними, то зараз саме час налагодити зв'язки.

БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI)

День в цілому сприятливий. Черговий цикл вашої життєвої активності знаменуватиметься посиленням інтуїції, особистої чарівності, аури. Близнюки творчих професій зможуть ефективно проявити свої таланти і здійснити максимум задуманого. Товариськість і увагу до співрозмовника дозволять їм багато неупереджено оцінити і обдумати.

РАК (Cancer, 22.VI-22.VII)

Хороший день у всіх відносинах. Контакти на службі з усіма складаються вдало. Ви блисне сьогодні чимось особливим, зміцнивши тим самим свій авторитет. Ваші активність і діловитість можуть імпонувати колегам. Можливо, вам запропонують нову посаду. Погоджуйтеся не роздумуючи, так як незабаром послідують значні зміни у вашому житті.

ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII)

День вкрай несприятливий. Життєвий потенціал почне знижуватися. Прагнення об'єднувати різних людей і точки зору під своїм прапором може привести до розбіжностей в колективі або до негативних змін в особистому житті.

ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX)

День вкрай несприятливий. Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини з друзями. Зірки рекомендують в ці дні поводитися більш стримано, ніж завжди. Не призначайте ніяких ділових зустрічей, так як з принципових питань буде надзвичайно важко прийти до спільної думки з партнерами. Буде складно сконцентрувати увагу, зосередитися на головному, уникнути помилок.

ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X)

Критичний день. Успіх можливий тільки у людей, що займаються бізнесом. Завдяки своїй працездатності вони зможуть здійснити максимум задуманого. Будь-яка ініціатива або активний рух в інших сферах діяльності принесе втому і незадоволеність. Вірогідні нервові зриви і головні болі.

СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI)

Пасивний день, зазначений ослабленням енергетичного потенціалу. Втому і роздратування будуть супроводжуватися навіть озлобленням. Не можна заганяти всередину негативні емоції. Усвідомте їх в повній мірі і візьміть під контроль. У сім'ї можливий конфлікт з дітьми-підлітками.

СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII)

Черговий цикл вашої життєвої активності знаменуватиметься посиленням інтуїції, особистої чарівності, аури, проте надлишок внутрішньої енергії може збити вас з обраного напрямку і не дозволить ефективно проявити свої таланти і здібності. Бажання домогтися схвалення оточуючих і довести, що вона краще, ніж здається, може привести жінку-Стрільця до нервового зриву або сварки з близькою людиною. Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини чоловіка-Стрільця з друзями. Зірки рекомендують в ці дні поводитися більш стримано, ніж завжди.

Джерело: supercook

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі