«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 11 липня 2018 року для всіх знаків Зодіаку

КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I)

День проходить під знаком невірності, обману, помилкових обіцянок. У цей день зірки рекомендують вам обміркувати майбутні дії, пов'язані з фінансовою стороною вашої діяльності. Ризиковані підприємства можуть принести збитки. Ймовірно серйозне упущення в роботі з вашого боку, що негативно позначиться на вашому авторитеті. Постарайтеся уникати всіляких суперечок, конфліктів, не звертайте уваги на критичні зауваження на свою адресу.

ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II)
День символізує зміни і трансформації. Ті Водолії, які працюють за контрактом, мають можливість отримати постійну роботу. Постарайтеся не упустити які представилися можливостей поліпшити своє становище. Здоров'я не особливо буде турбувати Водолія - ​​ймовірно лише легке нездужання.

РИБИ (Pisces, 20.II-20.III)
Суперечливий, двоїстий день. Радості і невдачі стануть чергуватися, тому не розслабляйтеся і не підставляйте невдач спину. Не виключено, правда, що саме сьогодні загостряться відносини з домашніми з вини Риб. Вони можуть, накопичивши образи, розрядитися, влаштувавши домашнім скандал. Постарайтеся знайти інші способи для зняття напруги. У літніх Риб ймовірні напади захворювань ревматичного характеру.

ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV)
День проходить під знаком невірності, наклепу, помилкових обіцянок. Небезпечний день. Вірогідні великі фінансові втрати, болісні головні болі, отруєння. Щоб уникнути неприємностей на роботі, нікого не слід присвячувати у свої проблеми або плани. Як можна менше довірчих бесід з малознайомими людьми. Постарайтеся уникати всіляких суперечок, конфліктів, не звертайте уваги на критичні зауваження на свою адресу. Уважніше поставтеся до своїх домочадців.

ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V)
День проходить під знаком мудрості і споглядальності. Можливо, що він буде наповнений подіями, одна частина яких буде пов'язана з вашої активної діяльністю, а інша - з діяльністю вашого найближчого оточення. Увечері влаштуйте невелике свято в тісному сімейному колі.

БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI)
День проходить під знаком невірності, обману, помилкових обіцянок. Можливо, що цей день буде наповнений подіями, пов'язаними з вашою комерційною діяльністю. Уважно поставтеся до покупок або привабливим комерційних пропозицій: вас спробують обвести навколо пальця.

РАК (Cancer, 22.VI-22.VII)
Можливо, що цей день буде наповнений подіями, одна частина яких буде пов'язана з вашої активної діяльністю, а інша - з діяльністю вашого найближчого оточення. Краще сконцентруватися на якійсь одній проблемі, ніж рухатися широким фронтом.

ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII)
Небезпечний день. Непорядність партнерів, наклеп недоброзичливців або помилкові обіцянки можуть привести до великих фінансових втрат в першій половині дня. Щоб уникнути неприємностей на роботі, нікого не слід присвячувати у свої проблеми або плани. У другу половину дня можливий успіх у професійній діяльності. Сприятливі подружні стосунки. Довірче спілкування можливо тільки з близькими людьми.

ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX)
День проходить під знаком невірності, обману, помилкових обіцянок. Щоб уникнути деяких розчарувань, звертайте увагу на справах, пов'язаних з грошима. Постарайтеся уникати всіляких суперечок, конфліктів, не звертайте уваги на критичні зауваження на свою адресу.

ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X)
Несприятливий день. Він несе негативні тенденції. Вірогідні домашні клопоти або сварки. Цей день зірки рекомендують присвятити проблемам особистому житті і духовного розвитку. Увечері знайдіть час для відпочинку або улюбленого заняття. Небажано вживання спиртних напоїв і м'ясної їжі. Слід бути вкрай обережними і уважними при роботі з електроприладами.

СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI)
День сприятливий для спілкування. Ваш будинок можуть відвідати друзі, родичі, хороші знайомі. Будьте гостинні і ввічливі. Можливо, ви дізнаєтеся багато нового і цікавого. Особливо сприятливим цей день виявиться для Скорпіонів-підлітків. За стан здоров'я можна не побоюватися.

СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII)
День проходить під знаком невірності, обману, помилкових обіцянок. Уважно поставтеся до покупок або привабливим комерційних пропозицій: вас спробують обвести навколо пальця. Довірливість або нестриманість у спілкуванні закінчиться жалем і сльозами.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі