«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Голий монах вистрибнув з вікна Лаври: в УПЦ МП хочуть все приховати

З другого поверху корпусів №99 Києво-Печерської лаври вистрибнув монах Володимир. Він був абсолютно голим. Напередодні чернець вживав алкогольні напої.

Про це у Facebook повідомила журналістка Ірина Федорів з посиланням на джерела в правоохоронних органах, пише Експрес

Інцидент у Лаврі: що сталось з монахом

Журналістка зазначила, що інформацію про спробу самогубства отримала від правоохоронців учора. У самій Лаврі реальні обставини події намагаються приховати, відтак немає жодних повідомлень чи деталей. Поліціянти розповіли Ірині Федорів, що монах Володимир (Рибаков Р.) вистрибнув з 2 поверху лаврського корпусу №99. Він був повністю голим.

"Це просто адвент-календар якийсь. Може він переросте у флешмоб для ФСБ в рясах?" – запитала журналістка. Вона зазначила, що монаха станом на 6 грудня з травмами доставили у Київську міську клінічну лікарню №17, на місце викликали слідчо-оперативну групу, оскільки попередня кваліфікація справи була "замах на самогубство". 

"За уточненими даними, зазначений насельник Києво-Печерської Лаври страждає періодичними нервово-психічними розладами, пов’язаними з надмірним вживанням алкоголю. Напередодні, Рибаков Р.В. протягом нічного часу вживав алкогольні напої, після чого зранку в оголеному вигляді вистрибнув з вікна корпусу №99 та намагався потрапити до інших насельників Лаври", – розповіло джерело у правоохоронних органах.

Журналістка додала, що бригаду швидкої допомоги викликали не через травми, а через стан і вигляд монаха. Вона також зазначила, що у самому монастирі наказали монаху не розголошувати реальні обставини ситуації ні медичним працівникам, ні співробітникам поліції.

Приватизація церков УПЦ МП: що про це відомо

Церкви на Буковині, якими користуються релігійні громади УПЦ МП, у Чернівцях не можуть бути приватизованими, заявив міський голова Роман Клічук

"Це нереально. Ми питання контролюємо і без згоди влади це неможливо зробити. Однозначно ми такого не допустимо. Зрештою, є оскарження, суди. Я навіть не уявляю, як благодійна організація змогла це провести у тих населених пунктах, у нас навряд чи таке можливо", – сказав Клічук

Так він прокоментував ситуацію, про яку стало відомо днями: у селі Ржавинці, що на Буковині, храм уже не є власністю парафіяльної громади, а належить приватній установі, і власником є представник Московського патріархату. А у селі Сокиряни священник УПЦ МП приватизував храм та майно релігійної громади міста. До речі, місяць тому прихожани цього храму перейшли до ПЦУ

Наразі у Чернівцях 22 релігійні громади УПЦ МП судяться з міською радою через ухвалення рішення про припинення договору на оренду землі.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі