«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

“Герой-рятувальник року”: тернопільські лікарі отримали нагороди за порятунок потонулої в аквапарку дівчинки (Відео)

17 вересня у Києві в Маріїнському палаці відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник 2021 року”.

Десять сміливих та небайдужих українців отримали від Глави Держави Володимира Зеленського цінні подарунки та дипломи лауреатів Акції від Голови ДСНС Миколи Чечоткіна. Серед них – тернопільські лікарі Юрій Голінка та Сергій Цісарський.16 травня в Тернополі медики врятували під час відпочинку трирічну дівчинку, яка потонула в басейні аквапарку, пише сайт. Файне місто

Практично з того світу до життя повернули трирічну дівчинку у Тернополі лікарі – анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні Юрій Голінка та в. о. завідуючого відділенням анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні Сергій Цісарський. Дитина потонула у воді, перестала дихати, серце зупинилося, і лише завдяки професійним діям медиків, які опинилися у цей час поряд, Полінку вдалося реанімувати.

Бригада швидкої допомоги приїхала до десяти хвилин. На той час малечу повернули до життя і дитинка прийшла до свідомості.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі