«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Експеримент триває: кільце біля двоаркового мосту залишать, а світлофори не увімкнуть

Тимчасовий круговий рух - кільце, перед двоарковим мостом на Крушельницкої-Хмельницького облаштували в обід 9 серпня. Вимкнули і світлофори

 12 серпня, у відділу технагляду повідомили, що експеримент триватиме, Скільки точно - не знають, але поки що кільце не заберуть, відповідно і і світлофори не працюватимуть, пише 20 хвилин

Тимчасову експериментальну схему організації доророжнього руху з влаштування транспортної розв’язки на вулиці Б. Хмельницького - вул. С. Крушельницької вирішили запровадити на одному із виконкомів. Вважають, що на вказаній ділянці часто виникають ДТП, затори та ускладнений проїзд транспорту. Тому вирішили поекспериментувати і  на вищевказаному перехресті влаштували круговий рух транспорту. А для повного експерименту ще й вимкнули світлофори.

В міськраді кажуть, що спостерігатимуть за рухом транспорту.  

Якщо така схема дасть позитивні результати і тернополяни підтримають її, тоді на даному відрізку дороги проведуть капітальний ремонт дорожнього покриття з відповідною розміткою та додатковими засобами організації дорожнього руху. 

У п'ятницю, 9 серпня, коли встановлювали кільце, йшлося про те, що експеримент триватиме до понеділка, а тоді має відбутись засідання у міській раді.

У понеділок, 12 серпня, начальник відділу технагляду міської ради розповів, що експеримент триває.

- Рух стабілізувався, для пішоходів є нерегульовані пішохідні переходи, ми спостерігаємо покращення, - каже пан Вітик. - Тому поки що відміняти експериментальний круг ніхто не буде. І світлофори поки не працюватимуть.  Враховуючи, як кажуть у міськраді, позитивну динаміку, скоріш за все біля мосту таки встановлять стаціонарне кільце і змінять транспорту розв'язку. 

Думки водіїв щодо доцільності кільця розділились: одні кажуть, що воно потрібне, інші, що ні. Для декого проблема не в кільці, а у світлофорах, які вимкнули. 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі