«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

ДУМКИ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ «СІМПСОНІВ» РОЗДІЛИЛИСЬ

«Це неправда»: продюсер «Сімпсонів» Ел Джин про чутки щодо завершення мультфільму. Раніше композитор шоу Денні Ельфман заявив, що «воно підходить до кінця».

 

Продюсер культового мультсеріалу Ел Джин на своїй сторінці у соцмережі, прикріпивши до повідомлення статтю The Guardian з цитатою композитора шоу про можливий кінець «Сімпсонів», прокоментував це лише виразом: «Це НЕПРАВДА».

Al Jean@AlJean

.@TheSimpsons We are all thankful the following article is NOT TRUE: https://www.theguardian.com/tv-and-radio/2019/nov/28/bye-caramba-the-simpsons-composer-claims-the-show-is-coming-to-an-end …

Bye caramba! The Simpsons composer claims the show is 'coming to an end'

The world’s longest running animation could bow out after its current series, according to Danny Elfman

theguardian.com

982

Чутки про можливий кінець «Сімпсонів» з'явились після публікації подкасту The Big Reviewski. Одним з гостей програми став Денні Ельфман, який і розповів, що серіал нібито хочуть закінчити і 32-й сезон може стати останнім.

Епізоди 31-го сезону виходять з вересня 2019-го року, а 32 сезон заплановано на 2020 рік. «Сімпсони» вперше показали в грудні 1989-го року. Мультсеріал встановив кілька рекордів за весь час свого існування, зокрема, як найтриваліше шоу. Цього року «Сімпсони» святкуватимуть своє 30-річчя.

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі