«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

До Тернополя приїдуть викладачі зі всієї України (фото)

Вивчити сучасні методи викладання у вишах для доступності викладу матеріалу зможуть студенти та викладачі у Тернопільському педагогічному університеті. На базі закладу волонтери Корпусу Миру (США) розширюють Camp LEAD-Zalishchyky. Відтепер його складовою також стане University Camp.

Викладачі та студенти зі всієї України можуть реєструватись для участі у таборі на campleadz.wixsite.com. Його проведуть 19-22 червня. Кількість учасників – 25 студентів та 25 вчителів, 

А тим часом головний організатор університетського табору Ешлі Емерсон під час волонтерства на Mini Camp LEAD у Заліщицькій гімназії (10-12 травня) розповіла про програму дійства.

 Ми ознайомимо викладачів та студентів із деталями реформи Нової школи, – зазначила волонтерка. – А саме – з корисними прийомами для інструкцій в класах. Також ми фокусуємось на інтерактивних сучасних методах навчання в школах, які зможуть позичити у нас учасники табору. Це завдання для вивчення лексики, для пояснення граматики, для слухання, а ще ігри – для підтримки енергійності учнів.

Детальніше про MINI Camp LEAD-Zalishchyky-2019 читайте згодом.

Фото Camp LEAD

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі