«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Для чого у Тернополі патруль поліції супроводжував тролейбус з пасажирами? (ФОТО)

Отримали електронного листа із повідомленням наступного змісту від нашого читатча.

Доброго дня шановні Тернополяни і небайдужі громадяни!

Вчора, 26 червня 2018р., став свідком цікавої ситуації, думкою про яку хотів би поділитись. Близько 14.30 год. побачив, як на кільце для повороту, що на вул.Тролейбусна, заїжджає тролейбус №2, а за ним патруль поліції.
Припаркувались обоє, і поліціянт підійшов до водія. Інколи в таких ситуація підходжу для можливої необхідної допомоги одразу. Але перша моя думка була така: "ну що, правила для всіх однакові, напевно, порушив".

Я пішов по своїх справах. Пройшло близько 15-20хв, і повертаючись назад, я побачив, що йде дуже активна бесіда між патрульними і водієм тролейбуса. Все ж таки вирішив підійти. Як вияснилось, ситуація була така: близько 13 год того ж дня, водій тролейбуса №2 рухаючись по вул. Мазепи в сторону центру здійснив зупинку для висадки і посадки пасажирів. На зупинці був припаркований джип. Тому тролейбус не зміг під'їхати як належить, а зупинився на певній відстані від тротуару. Водій, вживши всіх можливих заходів безпеки здійснював висадку і посадку пасажирів.

У вікні побачив, як поряд проїжджав патруль поліції. Водій, щоб дати зрозуміти поліціянтам, чому він так стоїть, жестом руки показав на неправильно припаркованого джипа. На що патруль зупинився, і поліцейський підійшов до водія тролейбуса. Водій висловив бажання щоб поліція вияснила, хто і чому припаркував авто в недозволеному місці. На що патрульний сказав, "що не можемо встановити особу водія". Тоді поліціянт виявив тріщину на лобовому склі тролейбуса, і почалась процедура..... "оформлення порушника". Тобто, виходить, що водій попросив допомоги у патрульних і сам же "попав в їх увагу".

Вище описане зі слів водія тролейбуса, патрульні не заперечували. Коли я запитав, чому тут, на Тролейбусніі його "оформляють", один із поліцейських відповів: "ми згідно правил дорожнього руху не можемо дозволити продовжити рух на несправному транспорті, але з поваги до людей дозволили, щоб тролейбус здійснив висадку всіх пасажирів по запланованому маршруту, і супроводжували його цілий рейс".

Тобто від вул. Мазепи до вул.С. Бандери (Збаразьке кільце) поліціянти їхали і дивились за тролейбусом, поки він не висадив усіх пасажирів, а потім від вул. Бандери до вул. Тролейбусна їхали позаду нього. Приїхавши на кінцеву, приступили до оформлення протоколу. На моє запитання до поліцейського: чи відчуваєте ви, що виконали свій обов'язок, він відповів " я виконую все згідно закону і по інструкції". І поїхали.

Тепер висловлюю свою думку і, напевно, навіть більше побажання. Дуже важко судити, хто більше чи менше правий чи ні. Вважаю, що знайдуться однодумці, тому звертаюсь до керівників наших поліцейських:1.Чи правильно вчинили? 2.Чи дійсно передбачено інструкцією, що патруль може собі дозволити супроводжувати майже цілу годину тролейбус на маршруті? 3.Чи не було пріоритетніших завдань?

Моя пропозиція: 1. Розробити оптимальнішу схему дій для поліції в таких ситуаціях, а якщо така вже є, то перевірити чи даний патруль її дотримував.

2. Для зменшення кількості таких ситуацій провести загальне додаткове інформування у вигляді листа чи перевірки власників перевізників щодо таких технічних несправностей, адже водій хоч є відповідальною особою при керуванні, ремонтує технічний відділ такий транспорт.

А власникам перевізників:1.Не випускати транспорт з такими чи ін. несправностями на маршрути! При дотриманні вище згаданих дій репутація і одних і других тільки виросте в очах наших громадян..... а її, на жаль, зараз так бракує.

Нехай береже вас Бог на усіх ваших дорогах!

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (3)
Юра Зозуля
26 червня 2018 р. 23:59
Гнати сраною мітлою потрібно таких тупих дурнів-поліцейських. Такі кретини не допомогають вирішувати реальні питання,а заважають.Краще недокомплектація поліції,чим перебір ідіотів у формі.
Yury Dembrovsky
26 червня 2018 р. 21:13
Всьо фігня. Шо з джипом??? Скло побили? Колеса спустили? Нашо мені то шкло в троліку. Хай за ним тет дивиться
Yury Dembrovsky
26 червня 2018 р. 21:16
Ще б на місці водія троліка сказав би, якщо не можете визначити власника - то я власник, і хочу понести покарання, у вигляді розбитої машини. Діставши биту я би плакав і дубасив, дубасив і плакав.....
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі