«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Дитяче ожиріння: виявлено несподівану причину

Астма призводить до надмірної ваги

Останнє дослідження довело, що малюки з астмою частіше за інших страждають від ожиріння, пише Знай. юа 

Вчені Університету Південної Каліфорнії проаналізували дані 21 130 дітей за період з 1990 до 2008 року і встановили, що у астматиків на 66 % частіше спостерігається надмірна вага, повідомляє Daily Mail.

Медики обстежили показники дітей з Данії, Франції, Німеччини, Греції, Італії, Нідерландів, Іспанії, Швеції чи Великобританії. На момент початку дослідження дітям було по три-чотири роки, вони вже страждали від астми, але не від зайвої ваги. Однак до восьми років у більше половини обстежених спостерігалися проблеми з вагою.

За словами дослідників, хрипи і задишка, що виникають при цьому захворюванні, не дають дітям займатися регулярною фізичною активністю. Також вважається, що кортикостероїди, що входять до складу препаратів і інгаляторів, посилюють апетит. 

Медики вважають, що астма може призвести до епідемії ожиріння серед дітей і підлітків.

Раніше вважалося, що надмірна вага провокує розвиток розлади легеневих проблем. Обидва стани пов'язані з тим, страждали матері від ожиріння, а також особливостей їх дієти під час вагітності.

У групі ризику також перебувають і дорослі люди: алергіки, курцi, а також жителі великих міст.

"Астма виникає в ранньому віці і  збільшує ймовірність виникнення ожиріння. Дізнавшись більше, ми зможемо розповісти батькам і лікарям, як його лікувати, щоб діти виросли здоровими і могли вести полнценную щасливе життя,   заявила один з дослідників Ліда Катзи (Lida Chatzi).

Попередні дослідження, опубліковані на початку цього року, виявили, що ліки від астми знижує ризик ймовірності виникнення хвороби Паркінсона.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі