«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Дефіцит солі в Україні: люди в паніці шукають її в магазинах, ціни підняли до 95 грн за кг

Через паніку виник дефіцит солі, і цим скористалися спекулянти.

У понеділок, 23 травня, в Україні заговорили про можливий дефіцит солі через зупинку найбільшого підприємства з солевидобутку "Артемсіль". Вже наступного дня українці у паніці почали скуповувати сіль у магазинах, а її продавці різко підвищили ціни, пише ТСН

Якщо раніше упакування звичайної солі можна було придбати менше ніж за 10 гривень, то зараз її пропонують навіть за 95. Стільки зараз коштує кілограм солі у Мостиськах Львівської області.

У Дніпрі, наприклад, 24 травня сіль зникла з полиць усіх великих супермаркетів та ринків. Люди так часто питають про неї, що підприємцям довелося писати оголошення на дверях, щоб не відповідати кожному "солі немає". Така сама ситуація спостерігається майже в усіх куточках країни.

Фото: Карина Бондаренко / ©

Фото: Карина Бондаренко

Фото: Карина Бондаренко / ©

Фото: Карина Бондаренко

Мережа вибухнула мемами у відповідь на гонитву за сіллю. На сервісі оголошень OLX.ua один із користувачів запропонував продати кілограм солі за 15 тисяч гривень, або ж обміняти її на квартиру в Києві. А український художник Максим Машковський намалював пачку дефіцитної солі у вигляді обручки.

Фото: Максим Машковський / ©

Фото: Максим Машковський

"А вона йому кольцо з солярою",

"У мене кілограм солі другий рік стоїть. Я не розумію, навіщо люди загрібають",

"У Києві вчора купувала по 42 грн за пачку (1 кг) кам'яної солі",

"Вчора зранку була по 17 грн, до обіду вже 38 грн. Миколаїв",

"Вчора дружина пішла до магазину, була польська по 35. Взяла пару пачок, а поруч чоловік бере і згрібає все до останньої пачки з полиці. От через таких і нема. А потім буде через олх продавати по 150 за кілограм", - пишуть у Мережі.

Нагадаємо, Дрогобицька солеварня, яка залишилась фактично єдиним в Україні виробником солі, працює на повну потужність. Найближчим часом завод планує збільшити виробництво на 20 тонн, проте це не зможе задовільнити попит навіть Львівської області.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі