«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Чого не можна робити 13-го числа?

У вік цифрових технологій число 13 як і раніше надає сильний вплив на психіку людей. Деякі люди бояться його. А особливо вразливі навіть впадають в паніку. Є навіть особлива фобія, тріскаїдекафобія - боязнь числа 13.

Чому ж ми так боїмося цього звичайного числа?

Для цього є безліч пояснень. На таємній вечері Христа з 12 апостолами було - разом з Іудою Іскаріот - 13 співтрапезників. 13-а глава Апокаліпсису присвячена описам великих лих, які супроводжують прихід Антихриста, страшного звіра з безодні. Єврейська каббала перераховує 13 головних злих духів. У григоріанському календарі в році 12 місяців, що вважається циклом завершеності і гармонії. А число 13 виходить за рамки цього циклу, тим самим створюючи хаос і зло.

У шабаші беруть участь 12 відьом. А 13-м на цих збіговиськах є диявол (чортова дюжина!).

Хтось приписав негативні властивості числу 13 тому, що в місячному календарі 13 місяців. А Місяць знову-таки пов'язана з магією. У пантеоні скандинавських богів 13-м виявляється підступний Локки. У картах таро 13-а карта означає "Смерть".

В результаті в кращих західних готелях немає апартаментів №13, в оперних театрах Італії ви ніде не знайдете місць з цим дивним числом, за столом в пристойному будинку вас ніколи не посадять 13-м, і вже зовсім на рідкому кораблі капітан запропонує вам 13-ма каюту! Microsoft Office 2010 року мав мати номер версії 13, а вийшов під номером 14. У російській військовій авіації відсутні літаки з бортовим номером 13, як і позивні льотчиків з цим номером ...

Втім, не скрізь до числа 13 ставляться з підозрою. Стародавні греки вважали, що 13-й в групі є наймогутнішим і сильним. Так, Зевс в оточенні 12 небожителів, яким він передує як 13-го, виділяється силою і могутністю. Улісс, 13-й серед своїх товаришів, єдиний вислизає від ненажерливого циклопа. Сполучені Штати Америки, утворені під явним впливом числа 13, є могутньою державою. Так, тут офіційно вважається, що 13 означає число спочатку об'єдналися штатів. Число 13 представлено на гербі США: над головою орла є зірка, складена з 13 зірок. Крім того, в лівій лапі орел тримає 13 стріл, в правій - оливкову гілку з 13 листям і 13 ягодами. Червоних і білих смуг на прапорі США в сумі також 13. У майя вважали час в циклах з 13 бактунів. Для них рахунок, заснований на числі 13, був зрозумілим і гармонійним.

Нумерологія згодна з тими, хто не боїться числа 13.

У кармічного нумерології "13" вчить переносити духовне свідомість в матеріальне життя і розвивати чесність, дисципліну, працьовитість, серйозність. Змушує долати лінь, легковажність, поверховість, осуд, наклеп, маніпуляції, любов до багатослівності. Якщо навчитися прислухатися до підказок, які це число доносить до свідомості кожного, життя може змінитися в кращу сторону.

У багатьох людей число 13 є кармічні. Це ті, хто народився 4, 13, 22 або 31-го числа, і ті, у кого при додаванні всіх цифр дати народження виходить 13. "13" не дозволяє йти до мети найкоротшим шляхом. Але цей шлях є найбільш цікавим.

Головним недоліком людей, пов'язаних з числом 13, є те, що вони дуже нервові і чутливі, легко ранимі, нерідко відчувають себе самотніми і стають пригніченими і меланхолійними.

Що можна і чого не можна робити 13-го числа?

Багато представників бізнес-сфери заперечують будь-які забобони, але підсвідомо громадську думку впливає на всіх. Відкриття бізнесу, початок справи або укладання угоди 13-го числа буде вдалим, особливо якщо ви людина з сильним характером. Закриття бізнесу, закінчення угоди краще відкласти на інший день.

Гроші в цей день можна давати тільки безоплатно - в подарунок.

Проведення святкових заходів можливо, якщо воно не пов'язане з заробітком фінансів.

Укладення шлюбу буде вдалим, тільки якщо ви створюєте шлюб по любові.

Джерело: vb.kg

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі