«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Чи перераховуватимуть субсидії через подорожчання електрики: у Пенсійному фонді дали відповідь

В Україні з 1 червня подорожчало електропостачання. Відтак українці почали цікавитися, чи перераховуватимуть субсидії через підвищення ціни.

Відповідь на питання дали у Пенсійному фонді України, пише Файне місто.

Як йдеться у повідомленні, після зростання тарифу на електроенергію Пенсійний фонд автоматично перерахує розмір субсидій для громадян. Тобто окремо звертатися з цим не потрібно.

Оскільки зростання тарифу на електроенергію відбулося з 1 червня, сума субсидії за червень буде перерахована і виплачена разом з субсидією за липень.

Однак у разі відмови у наданні житлової субсидії через наявність заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг можна подати повторну заявку. Для цього необхідно документально підтвердити оплату заборгованості.

Нагадуємо, Кабмін підняв тариф на електроенергію до кінця квітня наступного року. Для індивідуальних та колективних побутових споживачів встановлена єдина фіксована ціна на рівні 4,32 грн/кіловат на годину до 30 квітня 2025 року.

Відомство додає, що протягом опалювального періоду – з 1 жовтня 2024-го по 30 квітня 2025 року – діятиме пільговий тариф для споживачів, які використовують електроопалювальні установки. Також встановили «нічний тариф» для тих, у кого встановлений двозонний лічильник.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі