«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Через Тернопіль пройде Китайський Шовковий шлях

Через Україну курсуватимуть потяги із Китаю в рамках нового Шовкового шляху.

Це може розпочатися в кінці 2017 року - на початку 2018-го, повідомив голова Держрезерву України Вадим Мосійчук, передає прес-служба відомства. За словами Мосійчука, китайська сторона вже узгодила маршрути поїздів, які проходитимуть через територію України з Чженчжоу в Словаччину, Польщу та Угорщину. "Зараз мова йде тільки про транзитне курсування поїздів територією України. А це теж чималі надходження. Наступним етапом має стати розширення проекту та початок експортних поставок українських товарів продуктової групи у КНР", - сказав Мосійчук.

За словами Мосійчука, Держрезерв має великі ощадні та виробничі потужності в аграрному напрямку, також є сім великих логістичних центрів, диверсифікованих один від одного. Першими до проекту планується залучити Харківський комбінат "Світанок", "Дніпро"(Сміла Черкаської області), київський "Прогрес", львівську "Троянду" і ужгородський "Укрпродконтракт". Мосійчук підкреслив, що відомство активно працює з Мінінфраструктурою задля скерування поїздів, а китайська сторона побувала на станціях Чоп і Мостиська для їхньої оцінки. Китайську сторону зацікавила можливість експорту українського продовольства, зокрема борошна, цукерок, горілки, масла повідомляє Газета.ua

У липні 2017 року КНР повідомила про зацікавленість у постачаннях українських товарів і включення країни в новий Шовковий шлях. Складські та холодильні потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами для експортерів продовольчих і промислових товарів з України в Китай. Укравтодор і китайська компанія Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd підписали контракт. Згідно з договором, китайська компанія проведе капітальний ремонт ділянок автодороги Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка, а також реалізує частину невиконаних робіт.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі