Як повідомила завідувач аптеки Ольга Жеруха, міська рада планує передати приміщення, яким нині користується аптека №78, у приватну оренду. Відтак теперішні працівники аптеки повинні повинні приміщення.

 

«Ми отримали лист від виконавчої служби, у якому було повідомлено про те, що прийнято рішення про передачу цього приміщення в приватну оренду. Тому ми були змушені зупинити різні соціальні проекти, а також програму «Доступні ліки», яку дотепер реалізовували.  Ми були змушені припинити ці програми через те, що необхідно розрахуватися з постачальниками. Відповідно до сьогоднішнього рішення, програми будуть відновлені на десять днів. А що буде потім, зараз сказати складно», – каже завідувачка аптеки Ольга Жеруха.

 

За словами керівника прес-служби Мар’яни Зварич, договір оренди з аптекою №78 закінчився у 2016 році. Втім, як пояснили в обласній раді, аптека оплачували послуги користування приміщенням дотепер.

«Це аптека-легенда. У березні її має виповнитися 60 років. Аптека розташована у дуже зручному місці. Вона обслуговує і жителів Тернополя, і жителів області. Тобто людям є зручно користуватися послугами саме цієї аптеки. Для багатьох буде складніше добиратися, коли аптеку перенесуть в інше місце. Наразі ми намагаємося знайте компромісне рішення разом із міською радою. Окрім цього, ми готові подавати судові позови, проте процеси можуть затягнутися на роки, а людям важливо отримувати ці послуги нині. Але якщо нам не вдасться домовитися з міською радою, то зрозуміло, що виконавча служба буде змушена виконати рішення. І також інші аптеки будуть продовжувати діючі програми. Через ситуацію з аптекою №78 створені черги були в інших комунальних аптеках . Можу сказати, що аптека №78 переважно обслуговує жителів Тернополя. І на мою думку, нині важливо зберегти цю аптеку», – пояснює заступник голови обласної ради Любомир Крупа.

Вікторія Неборак