«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

“Частково офлайн, частково онлайн”: у МОН розповіли про навчання з 1 вересня

Міністерство освіти України наразі думає над декількома варіантами відновлення навчання у школах з 1 вересня.

Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти та науки України Сергій Шкарлет, пише LB.ua.

“Я не уявляю собі, яким чином діти можуть піти дистанційно в перший клас. Можливо, якщо ситуація буде загострюватися, то буде знов дистанційний режим. Але першокласники повинні відчути всю соціалізацію в школі”, – наголошує Шкарлет.

За його словами, у МОН розробляють запасні варіанти. Можливо, буде змішана форма відвідування школи – частково офлайн, частково онлайн.

“Можливо, будуть діти по змінах ходити. Потрібно напрацювати матеріали не лише безпечності санітарних умов, а ще й умов навчання для того, щоб діти отримували соціалізацію”, – пояснює Сергій Шкарлет.

Він каже, що спілкувався з величезною кількістю батьків, які наголошують, що дистанційна освіта – це не зовсім освіта. Якщо в родині один монітор і три дитини, у яких одночасно уроки, то як бути?

“Крім того, діти, якщо це молодша шкода, потребують догляду. А батькам потрібно працювати. Звісно, батьки мають сидіти з дитиною, але їм треба ще заробляти на життя. Це є величезна соціальна проблема. Якщо в нас буде тільки дистанційне навчання – буде соціальне сирітство”, – додає Шкарлет.

 

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі