«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

5 крутих фестивалів: куди тернополянам поїхати у січні

Січень – це не лише Новий рік, Різдво та Йордан. Місяць насичений подіями, зокрема фестивалями.

Як доказ – найцікавіших п’ять заходів, які варто відвідати.

«Коляда на Майзлях»

Де і коли: Івано-Франківськ, 8 – 12 грудень.

У 2020 році в Івано-Франківську відбудеться великий різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях». Цього разу виступи будуть проходити на двох локаціях: в Церкві Христа монастиря оо. Василіян УГКЦ і на Вічевому майдані. В рамках фестивалю виступлять хори, фольклорні колективи та вертепи. Організатори зазначають, що дійство проводиться для відродження багатогранної духовної спадщини краю під час святкування Різдва Христового.

«Червене вино»

Де і коли: Мукачево, 9 – 14 грудень.

Традиційно на старий Новий рік в Мукачеві відбудеться фестиваль «Червене вино». Дійство пройде в парку Центральний. Організатори обіцяють анімаційні та фотозони, а також безліч сімейних конкурсів, ігор з подарунками. До слова, будуть і «дорослі» конкурси та призи у вигляді вина від переможців попередніх фестивалів.

«Маланка-фест»

Де і коли: Чернівці, 15 січня.

У 2020-му після річної перерви в Чернівцях знову пройде Маланка-фест. Це своєрідний буковинський карнавал, який збирає шанувальників народної творчості. Зазвичай на Фестиваль Маланок колективи з усієї області збираються в Чернівцях, щоб продемонструвати свою виконавську майстерність. На святі представляють українські, гуцульські, молдавські, румунські Маланки, вік яких – більше ста років. Головним заходом фестивалю є святкова Карнавальна хода маланкарів вулицями міста.

«Свято Пампуха»

Де і коли: Львів, 18 – 19 січня.

У другій половині січня 2020 року у Львові в музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» відбудеться свято пампуха – традиційної української страви. Гості зможуть спробувати пампушки різних країн: України, Польщі та навіть Ізраїлю і США.

«День пам’яті героїв Крут»

Де і коли: Крути, Чернігівська область, 29 січня.

До чергової річниці бою під Крутами 29 січня відбудеться мітинг-реквієм в пам’ять про подвиг українських студентів, які загинули в бою з більшовиками. У цей день в 1918 році на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова, яка поміж інших вела наступ на Українську Народну Республіку.

Фото з відкритих джерел

Джерело Терен

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі