«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

13-річний хлопець зник у Дністрі: рятувальники з Тернопільщини долучилися до пошуків

Рятувальники Тернопільщини разом із колегами з Івано-Франківської області продовжують пошуки 13-річного хлопця, який зник поблизу річки Дністер у місті Галич.

Як повідомили у ДСНС, ввечері 22 червня до Служби порятунку надійшла інформація від поліції про зникнення неповнолітнього 2013 року народження. За попередніми даними, близько 13:00 хлопець перебував на березі Дністра разом зі своїм однолітком, після чого додому не повернувся.

До пошуково-рятувальної операції залучили рятувальників, водолазів, гірських рятувальників, психолога ДСНС, працівників поліції та місцевих жителів. Для обстеження місцевості та акваторії річки використовують безпілотники.

Загалом у пошуках задіяно 37 осіб та шість одиниць техніки. Серед них — водолази Головного управління ДСНС у Тернопільській області, які допомагають колегам у проведенні пошукових робіт.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі