«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

12-річна збаражчанка стала срібною призеркою чемпіонату України з гирьового спорту

У Тернополі проходили змагання першого Відкритого чемпіонату Асоціації гирьового спорту України. У палаці спорту «Текстильник» зібралося 136 спортсменів із 15 областей України та команда з Польщі.

Виступаючи у ваговій категорії до 58 кг., учениця Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради і Збаразької РК ДЮСШ, чемпіонка України серед школярів - 12 річна Анастасія Роговська, зайняла ІІ місце в змаганнях дівчат, з результатом 55 підйомів гирі вагою 16 кг. у вправі «ривок».

Дівчина стала срібною призеркою чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорів, поступившись першим місцем 19 річній суперниці, яка виконала на 5 підйомів більше, пише Доба.

Зайнявши призове місце на чемпіонаті України, Анастасія Роговська виборола право участі у чемпіонаті світу з гирьового спорту, який відбудеться 21-24 червня 2018 року в Італійському Мілані.