«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Турагенція
Турагенція "TUI"

 TUI - одна з найбільших туристичних компаній Європи, володіє досвідом і всіма можливостями для організації якісного відпочинку: яскравого, цікавого, продуманого до дрібниць і гнучкого до запитів кожного туриста. Cпогади про який незмінно викликають посмішку! Ми прагнемо здійснювати не просто бажання, а мрії! Можливо, тому кількість наших клієнтів неухильно зростає. 

Ми хочемо, щоб ви дивувалися!
Який відпочинок без нових вражень?! Розробка свіжих захоплюючих маршрутів, пошук і розвиток нестандартних напрямків, унікальних курортів і незвичайних готелів - кращий спосіб дивувати наших туристів і надихати на нові відкриття, перетворюючи відпочинок в яскраву і захоплюючу подію! 

Ретельний відбір партнерів. Як тільки ви вирішили подорожувати з TUI, ми відповідальні за те, як пройде ваш відпочинок!  TUI приділяє особливу увагу вашій безпеці та комфорту на дорогах і в повітрі. Виходячи на український ринок, наші фахівці провели всебічну перевірку авіаперевізників. У 2010 році всі наші партнери пройшли сертифікацію за стандартом IOSA або по системі SAFA з жорсткими внутрішніми критеріями, що гарантує нашим туристам високий ступінь безпеки, комфорту та чіткості виконання польотів.

Адреса:
Тернопіль, Старий ринок, 1 (вхід з вул.Замкова, )
Телефон:
+380352426402 Турагенція "TUI"
Години роботи:
понеділок-п'ятниця: 10:00-19:00, без перерви субота: 12:00-17:00, без перерви; неділя: вихідний;