«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Студія декору
Студія декору "ЕЛЕН"

Студія декору «Elen»

- весільна атрибутика
- оформлення банкетних залів,церкви,машин
- виїзні церемонії,креативні ведучі,музичний супровід
- фуршетні столи
- організація та оформлення освідчень, girl's party
- весільні координатори

Казка поряд…

Життя – наче книга маленьких історій: одні ми швидко забуваємо, інші пам’ятаємо як досвід… Але є серед цих історій особливі: ті, які хочеться перечитувати, переповідати, проживати знову і знову. Це історії щастя – перше побачення, весілля, народження первістка, хрестини, ювілеї, відкриття власної справи… Звісно, краса таких подій – передусім в емоціях та почуттях. Але якщо ви хочете, щоб і навколишня дійсність пульсувала в гармонії із вашим святом, то для цього є студія декору «Elen»!

Ваші історії щастя ми вписуємо у книгу життя лише ексклюзивним почерком. Жодних шаблонних рішень! Винятково індивідуальна розробка стилю та його майстерне втілення у найдрібніших деталях. Навіть маленька гостьова картка на вашому святі чи стрічка в декорі для зйомок lovestory – це обов’язково частина загальної ідеї, створена з натхненням та любов’ю.
Адже «Elen» розуміє, що такі події – не чергові сторінки, які ви завтра перегорнете і забудете, а сторінки, які ви будете перечитувати і з особливою теплотою згадувати, знову і знову…

Адреса:
м. Тернопіль
Телефон:
+380673515530 Студія декору «Elen»
Соц.мережі: