«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Агенція DeLice wedding&event
Агенція DeLice wedding&event

5 причин довірити своє свято DeLice

Новорічний «корпоратив», день народження, весілля? До якої б святкової події ви зараз не готувалися, але обираючи організатора, ви автоматично стаєте роботодавцем, а івентори - претендентами на вакансію. І в цьому кастингу весільна та івент агенція DeLice має намір пройти поза конкурсом та наводить п’ять беззаперечних аргументів на свою користь.

DeLice створює івенти «під ключ». Так, саме створює, а не продає перелік необхідних для свята послуг. Це означає, що клієнт отримує справді комплексну організацію події: від візерунків на серветках до зустрічі з аеропорту зіркового музбенду. Або образно кажучи, ви «довіряєте агенції ключі від свята», щоб потім в «день ікс» прийти і просто насолодитися результатом.

DeLice пропонує винятково концептуальні проекти. Незвичні ідеї щодо формату, нестандартні рішення щодо декору свята – все це потребує більше зусиль і сміливості, ніж конвеєрна робота за шаблонами. Але наша команда «горить» саме такими концептуальними проектами і закохує в них своїх клієнтів з перших ескізів.

Власне виробництво декорацій DeLice – це фабрика здійснених мрій про будь-яке свято. Адже що б не намалювали наші декоратори у дизайн-проекті, все це легко «оживає» у вмілих руках наших майстрів. Причому, з найрізноманітніших матеріалів - дерева, металу, скла, холофайбера, акрилу, тканини та інших. І це стосується не лише масштабних декорацій та каркасів для флористики, але й авторського дрібного декору.

DeLice має 32 роки досвіду в івент-індустрії. Якщо чесно, то це сумарний досвід усієї команди агенції. Але цей ресурс, насправді, дуже важливий. Він одночасно поєднує знання і практику у різних ланках івент-бізнесу: декор, відео, режисура, юридичні питання тощо. Цього не вчать на жодних курсах координаторів та організаторів. Але це необхідна умова для прогнозування можливих форс-мажорів та успішного проектування свят.

DeLice надає прозорий кошторис. Грамотне фінансове планування свята – це не просто додавання позицій у прайсі. Це ефективний розподіл наявного бюджету під затверджений концепт. До складання кошторису свята DeLice підходить саме за таким принципом. Що це дає клієнту? Найперше – захист від несподіванок у вигляді додаткових витрат і комісій уже в процесі виконання проекту. По-друге – якісне концептуальне свято за доступні ресурси. Але найголовніше – це допомагає створити чесні та довірливі стосунки між клієнтом та агенцією. Адже, коли усі фінансові питання узгоджені до останньої цифри, тоді для творчості, нетривіальних рішень і сміливих ідей в організації свята відкриваються усі горизонти.

Адреса:
м. Тернопіль, вул. Довженка, 2а/41
Телефон:
+380684144723 DeLice wedding&event
Соц.мережі: