Камілла Евальд народилася у селі Староміщина на Тернопільщині. Її батьки, Гнат і Настя Іващуки, перед Другою світовою війною емігрували до Канади, пише 24 Канал з посиланням на журнал Українки.
Українка стала прийомною мамою Майка Тайсона
Батьки Камілли змінили прізвище на Евальд, яке було більш звичне для тих країв. У 1940-х роках українка переїхала до США, де познайомилася з тренером з боксу Касом Д’Амато.
Через розбірки з мафією Д’Амато залишив Нью-Йорк та переїхав у будинок Камілли, у якому було 14 кімнат. Тренер брав хлопців з неблагополучних сімей та виховував з них боксерів.
Майк Тайсон ріс у районах з високим рівнем злочинності. Майбутня зірка світового боксу до 13 років 38 разів потрапляв до поліцейського відділку.
У цей час Тайсон потрапив у поле зору Д’Амато, який забрав його у свій будинок прямо зі спецшколи для неповнолітніх злочинців. І якщо тренер займався розвитком боксерських навичок юного Майка, то Камілла стала для хлопця другою мамою.
У будинку галичанки була запроваджена дисципліна. Кожен з вихованців боксерської школи відповідав за певну роботу. Майку Тайсону довірили виносити сміття з будинку. Він дуже не любив це робити, а тому тричі втікав з будинку.
Втім, Каміла не була строгою до хлопців. Вона вчила їх читати, писати та часто пригощала чимось смачненьким.
Тайсон дуже голубів та весь вільний час проводив з ними. Каміла допомогла юнаку побудувати клітку для птахів.
У 16 років Тайсон втратив біологічну матір, тож Кас і Камілла стали прийомними батьками боксера. Саме у їхньому оточенні Майк відчув справжню турботу та сімейний затишок.
Вона навчила мене незалежності й дисципліні. Для неї було важливо, аби моя кімната була прибраною, щоб я ввічливо спілкувався з людьми. Після того як я став знаменитим боксером, мені вже не потрібно було мити посуд чи підмітати підлогу, але я знав, що маю бути самостійним,
– розповів Тайсон про свою другу маму під час візиту в Україну.