Про це пише Warszawa Life.
Так, інсталяція під назвою "Resource" та "Алея героїв" була присвячена українським військовим. Вона складалася з плакатів з вирізаними обличчями українських захисників та захисниць. В цей отвір всі охочі могли вставити обличчя і сфотографуватися. На плакаті були слова "Слава Героям", а внизу роки життя і смерті того, чиє фото використали для інсталяції.
Організатори проєкту заявили, що їхньою метою було привернути увагу до військового конфлікту в Україні та наголосити, як війна змінює сприйняття героїзму. Вони також наголосили, що хочуть викликати у глядачів питання та роздуми про те, що означає бути героєм в умовах війни.
Авторка відео зазначила, що дані на плакатах були неточними: дівчина, зображена на другому плакаті, виявилася живою, а на третьому плакаті було вказано невірні дати життя.
"На цих плакатах зображено величезний біль, а не просто веселу патріотичну картинку. Люди не розуміють, що героєм можна стати лише після смерті, і вони не бачать у цьому всієї трагедії", — вважає дівчина.
На відео люди підходили до банерів, вставляли свої обличчя у вирізані отвори, посміхалися, сміялися та розмовляли.
В мережі таке "приміряння героїзму" викликало негативні коментарі.
"Родичі цих загиблих будуть в шоці, якщо побачать фото свого близького в такому перформансі", - написав один з користувачів.
"Але завжди знайдуться імбецили, які зроблять знімок і запустять по соцмережах", - відповів йому інший.