Про це повідомили в обласній поліції.
Дівчина перейшла за посиланням й приєдналася до групи. Учасники писали хлопцю слова вдячності за можливість легко заробити та скидали скріни про зарахування грошей. Тернополянка без роздумів написала користувачу й дізналася умови заробітку. Чоловік відповів: що по факту сума виплати залежить від вкладеної суми. Людина надсилає гроші на його рахунок й внаслідок обігу коштів «клієнту» повертається вкладена сума та відсоток від обороту.
Тоді 20-річна дівчина вперше переказала гроші й чекала сповіщення про зарахування заробітку, однак гроші так й не надійшли. Аферист переконав дівчину в достовірності заробітку й надіслав краянці фейковий скрін про переказ коштів. Як наслідок протягом двох тижнів дівчина здійснила сотні транзакцій на чималу суму. Тернополянка зрозуміла, що її ошукали, коли власні кошти закінчилися, а заробіток так й не надійшов на її рахунок.
Правоохоронці встановлюють точну суму завданих збитків.
Відомості про подію слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 4 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).