Скандал навколо випускного: батьки випускників Копичинецького ліцею №2 пояснили свою позицію

25 червня 2026 р. 13:26

Батьки випускників Копичинецького ліцею №2 висловили свою позицію щодо ситуації, яка виникла після випускного вечора через фрагмент аудіозапису з дитячими голосами українською та російською мовами.

За їхніми словами, для батьківського танцю обрали пісню MONATIKа «Батькам». Наявність згаданого уривка в оригінальній версії композиції організаторам була невідома, а через технічні несправності його не вдалося одразу вимкнути.

Батьки підкреслюють, що виступ був присвячений виключно батькам і не мав на меті популяризацію російськомовного контенту. Вони також наголосили, що педагогічний колектив та адміністрація закладу не були причетні до вибору музичного супроводу, тому просять не пов’язувати їх із цим інцидентом.

У своєму зверненні батьки попросили вибачення у всіх, кого могла образити ця ситуація, та закликали громаду до взаєморозуміння, виваженості й єдності.

 

Читайте також