Після 20 липня графіки відключень світла по Україні буде послаблено
03 липня 2024 р. 15:27
Після 20 липня графіки відключень світла по Україні буде послаблено. Про це повідомив член наглядової ради НЕК «Укренерго» Юрій Бойко.
Він каже, будуть запущені генеруючі установки які були в ремонті.
Читайте також
Трагедія на пляжі «Циганка»: загинула 15-річна дівчина
24 червня 2026 р. 17:02
Небезпечний для відвідувачів: скейтпарк у «Сопільче» тимчасово не рекомендують використовувати (фото)
26 червня 2026 р. 08:27
Критичний дефіцит крові у Тернополі: донорів двох груп закликають терміново відгукнутися
26 червня 2026 р. 18:03