На своїй сторінці у Facebook знаний на Тернопільщині священник Олексій Філюк публікує відповіді на поширенні питання вірян та допомагає відрізнити забобони від церковних заборон, пише 20 хвилин
Співрозмовник на відео звернувся до священнослужителя з питанням про рух, який зараз є популярним серед молоді: квадроберство.
— Квадробери, це щось таке, як фурі? Бо ми про щось таке вже говорили. То коли дівчина чіпляє собі вуха і хвоста та каже, що вона собака? — уточнює отець Філюк.
Співрозмовник погоджується із тверженням, а отець веде розповідь далі та наголошує, що це немудро.
— Людина створена за образом та подобою Божою, собаки собі є собаками, коти — котами, а людина — людиною. Одягають маски, хвости та повзають по підлозі. То не є мудро. Людина має залишатись людиною. Вона не має марнити своєї подоби масками, — вважає священник.
На завершення Олексій Філюк порадив співрозмовнику читачам не бути квадродерами.
Довідка
Загалом «квадробіка» започаткована у Японії і спершу була лише видом спорту, основоположником якого заведено вважати спортсмена Кенічі Іто. Річ у тім, що в дитинстві він потерпав через булінг – однолітки дражнили його «мавпенятком». У свою чергу, юний Кенічі Іто вирішив не боротися зі своїм прізвиськом, а підіграти йому. Протягом тривалого часу він вивчав особливості рухів мавп, а пізніше став автором специфічної методики пересування на чотирьох кінцівках. У 2008 році чоловік офіційно зареєстрував своє захоплення та зафіксував його у Книзі рекордів Гіннеса, подолавши стометрівку на чотирьох кінцівках менш ніж за 19 секунд.
Відтоді в японця з’явилося чимало послідовників, а спортивний рух, що імітує поведінку тварин, почав швидко поширюватися світом, водночас зазнаючи певних змін у вигляді спеціальної амуніції на тілі та звукового супроводу.