А ось ляльками зацікавилася тоді, коли створила свій перший виріб для хрещеної у подарунок на восьме березня. Створює персонажів вже шість років, — пише Kremenets.city
– На той час я народила третю дівчинку, тому ляльки та іграшки мене були актуальними. Коли хотіла привітати хрещену та здивувати чимось неординарним та цікавим, зробила для неї ляльку-тильду.
Спочатку робила ляльки для свого задоволення, а потім почала й на замовлення. Тепер іграшки майстрині виглядають не гірше, ніж іграшки в сувенірних крамничках. А згодом пані Олена почала демонструвати свої роботи на широкий загал і взяла участь у флешмобі, який їй порадила місцева майстриня-писанкарка. Деяким іграшкам майстриня дає назви, які можуть їх характеризувати.
– Одного разу я збиралася до своєї вагітної подруги на день народження, а вона у мене також креативна. Я довго думала, що їй подарувати, і за один день зробила вагітну ляльку-тильду.
Виготовлення таких текстильних іграшок займає в цілому не багато часу, але це копіткий процес. Для розпису обличчя ляльок Олена використовує акрилову фарбу. Спершу наносить на папір риси обличчя, а потім вже переносить на тканину.
Серед її виробів найбільше іграшок, виконаних у стилі тильда та культурно-панчішною технікою.
Згодом планує освоїти техніку скульптурних ляльок, які ліпляться з полімерної глини. Як зазначає, мотивують й водночас надихають її вихованці, власні діти та всі, хто цінує її роботу. Особливо завдячує своєму чоловікові, який підтримує у всіх справах.