Експосадовцю Тернопільської міськради повідомлено про підозру: деталі

24 червня 2026 р. 16:12

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури на зловживанні службовим становищем викрито колишнього начальника управління містобудування, архітектури та кадастру - головного архітектора Тернопільської міської ради.

За даними слідства, у 2018 та 2020 роках він незаконно надав висновки про погодження проєктів землеустрою щодо комунальних земель у Тернополі.

 

Ці документи дали можливість передати ділянки, які належали громаді, у приватну власність третіх осіб.

 

Йдеться про землю на вулицях Білогірській, Чернівецькій та 15 Квітня.

 

За висновками слідства, через дії посадовця Тернопільська громада втратила земельні ділянки вартістю понад 3 млн грн, що спричинило тяжкі наслідки для її інтересів.

 

Колишньому посадовцю інкримінують зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

 

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід - заставу в розмірі 266 240 грн.

 

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді.

джерело Тернопільська обласна прокуратура

Читайте також