«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій (ТІСІТ)
Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій (ТІСІТ)

Загальна інформація

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій - перший в Україні українсько-польський вищий навчальний заклад, ініціаторами створення якого стали українські і польські вчені, які давно співпрацюють над проблемами економічного та соціального розвитку своїх країн та інтеграції Польщі і України в Європейську спільноту.

Основна мета Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій — забезпечити високоякісну підготовку спеціалістів з економіки, організації праці, управління та соціального партнерства через впровадження нових освітніх технологій навчання та надання вищої освіти молоді, в тому числі дітям з особливими потребами.

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій акредитовано за ІІІ рівнем в цілому, готує фахівців з напрямів економіка підприємництва, міжнародна економіка, маркетинг, соціологія та спеціальностей за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" з економіки підприємництва, міжнародної економіки, соціальної роботи. Крім того, готуються матеріали для ліцензування освітньої діяльності по підготовці "спеціалістів" з маркетингу.

Студенти Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій, які навчаються за програмою бакалавр-спеціаліст мають можливість отримати другий диплом в навчальних закладах Польщі, з якими укладено відповідні угоди про співпрацю відповідно до вимог Болонського процесу.

У своїй діяльності Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій орієнтується не на кількість студентів, а на високу якість підготовки спеціалістів та на виховання лідерів — еліту українського суспільства.

Одним із напрямків діяльності Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій є підтримка освіти та навчання дітей з особливими потребами.

У Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій вдосконалюється методика навчання дітей з особливими потребами: наочний роздатковий матеріал для кожного студента, використання проекційної та комп’ютерної техніки для проведення лекційних, семінарських, практичних та лабораторних занять, консультації з викладачами-спеціалістами із сурдоперекладу.

В Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій проводяться наукові та студентські обміни, стажування викладачів і студентів у вищих навчальних закладах та підприємствах Польщі. Науковці з Польщі, Голландії, Канади, США проводять лекції, семінарські заняття зі студентами інституту.

Студенти всіх спеціальностей Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій вивчають протягом чотирьох семестрів польську мову і проходять двотижневу мовну практику в Вищій школі менеджменту в м. Жешуві (Польща). На протязі 5-7 семестру студенти вивчають історію, право, економіку та культуру Польщі на польській мові. Для читання лекцій залучаються відомі польські вчені, економісти.

Адреса:
46008, м. Тернопіль, Україна, вул. Танцорова 51,
Телефон: