«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму (ТВПУ)
Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму (ТВПУ)

Відповідно до наказу № 475 Міністерства освіти і науки України "Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Тернопільської області" від 11.06.2007р. професійно-технічне училище №3 м. Тернополя перейменовано у державний професійно-технічний заклад "Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму".

Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму є державним професійно-технічним закладом, підпорядкованим управлінню освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Училище є юридичною особою, має самостійний баланс, печатку, штамп, здійснює освітньо-професійну підготовку за третім атестаційним рівнем.

Училище діє на підставі власного Статуту, який затверджений Міністерством освіти і науки України 30 червня 2007р.

Навчальний процес здійснюється в трьохповерховому навчальному корпусі площею 2160кв.м, в якому обладнані навчальні кабінети, спортивний зал, актова зала, їдальня.

У двохповерховому навчально-виробничому корпусі площею 1300кв.м розміщені майстерні для професій "оператор компютерного набору", "кравець", "флорист", а також комп'ютерні лабораторії, які підключені до мережі Internet. 

Учні училища забезпечені гуртожитком площею 5100кв.м., який знаходиться неподалік навчального корпусу та виробничих майстерень. Це п'ятиповерхова споруда, де на першому поверсі розміщені навчальні кабінети і майстерні з професій: "перукар", "агент з організації туризму", "штукатур, лицювальник-плиточник, маляр".

В гуртожитку створено всі необхідні умови для проживання, навчання та ввдпочинку учнів: кімнати для самопідготовки, кімнати відпочинку, кухонні кімнати, кімнати особистої гігієни. Обладнано медичний пункт площею 30,8кв.м., ізолятор.

В училищі діє бібліотека з читальним залом площею 85,3кв.м., при ній створено інформаційно-творчу групу "Знай".

Адреса:
46008, м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 26.
Телефон:
+380352524055 Приймальня директора
+380352524987 Заступник директора по навчально-виробничій роботі
+380352524991 Бухгалтерія