«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

LLC Moras Digital
LLC Moras Digital

Студія «Moras Digital», що спеціалізується на розробці web сайтів різних напрямків, виникла в 2016 році, коли поняття «віддалена робота» не тільки не викликало подиву, але й вважалося найбільш вигідним варіантом співпраці. 

Керівництво студії, зваживши всі «За» і «Проти», прийняло рішення про віддалений найм співробітників, але за офіційним трудовим договором. На сьогоднішній день штат компанії складає більше 30 чоловік, кожен з яких спеціалізується в окремій галузі, це може бути як програмування, дизайн, копірайтинг, верстка, так і будь-яка інша галузь. Абсолютно всі фахівці, що відносяться до числа співробітників компанії, працюють віддалено, уклавши з власниками «Moras Digital» офіційний трудовий договір. 

Хочемо підкреслити, що віддалене знаходження співробітників жодним чином не позначається на результаті негативно. Договори складено таким чином, що своєчасне і якісне виконання дорученої ділянки роботи проекту в інтересах самого співробітника. І в цьому вже переконалися десятки наших клієнтів. Також варто відзначити, що при виникненні форс-мажорної ситуації у будь-якого нашого співробітника, ми оперативно вирішимо питання передачі його завдання іншому фахівцю, зберігши високий рівень якості і витримавши строки.

Адреса:
Бучацький район, Бучач, Шухевича, 35/2 (LLC Moras Digital, 3 поверх)
Телефон:
+380971750599 LLC Moras Digital
Години роботи:
понеділок-неділя: вихідний