«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Кременецьке медичне училище імені Арсена Річинського (КМУАР)
Кременецьке медичне училище імені Арсена Річинського (КМУАР)

Кременецьке медичне училище імені Арсена Річинського — вищий навчальний заклад другого рівня акредитації у м Кременець Кременецького району Тернопільської області. Засновано 1940 органами СССР на окупованих територіях західної України.

Набір студентів по спеціальності відбувається на базі неповної середньої освіти в кількості 60 чоловік.

Сьогодні на відділенні навчається 248 чоловік. Підготовка фельдшерів для лікувально-профілактичних закладів України здійснюються висококваліфікованими викладачами, на відділенні працюють 42 штатних викладачі, серед яких 2 кандидати наук, 26 спеціалістів вищої категорії. Навчальний процес забезпечують 7 циклових (предметних) комісій. До послуг студентів є 16 кабінетів і 7 лабораторій, обладнаних на сучасному рівні, 2 комп'ютерних класи, під'єднаних до інтернету, 10 навчальних кімнат в лікувально-профілактичних закладах міста.

У гуртожитку обладнанні профільні кафедри по всіх клінічних предметах, в яких відбувається навчання студентів на високому фаховому рівні з використанням нетрадиційних та активних форм навчання. Викладання проводиться на основі сучасних технологій навчання і моделювання виробничих ситуацій, комп'ютеризації, міжпредметної інтеграції, широко впроваджуються мультимедійні лекції з метою найкращого формування творчої особистості, гуманного відношення до пацієнтів.

Викладачі відділення беруть активну участь у написанні підручників, посібників, методичних рекомендацій, друкують наукові статті в фахових журналах і методичних збірниках, виступають з презентаціями на науково-практичних конференціях, нарадах, методичних об'єднаннях, займаються науково-дослідною роботою з залученням до неї студентів. Широко висвітлюється життя відділення в місцевій пресі як викладачами, так і студентами.

Висока фахова підготовка фельдшерів підтверджується тим, що на обласних змаганнях «Найкращий за фахом» призові місця постійно займають випускники нашого училища. Серед випускників училища відомі лікарі, професори, академіки, головні лікарі, завідувачі кафедрами вузів країни.

Адреса:
47003, Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Словацького, 12
Телефон:
+380354624870 Директор
+380354622718 Заступник директора з навчальної роботи
+380354624884 Заступник директора з питань гуманітарної освіти та виховання
+380354621541 Бухгалтерія
Соц.мережі: