«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Готельно-ресторанний комплекс Avalon Palace
Готельно-ресторанний комплекс Avalon Palace

Готель Avalon Palace відкрито в 2015 році. Протягом майже трьох років роботи він зарекомендував себе як найбільш оптимальний готель в Тернополі з найкращим співвідношенням ціни і якості та високим сервісом. 

Основною перевагою готелю Avalon Palace, безумовно, є його місце розташування в самому серці Тернополя, поруч з історичними пам'ятками, залізничним вокзалом, адміністративними будівлями, численними шопінг-центрами та розважальними комплексами. До центрального стадіону міста, де в святкові дні проходять масові гуляння і заходи міського масштабу, п'ять хвилин ходьби. Другою пам'яткою, яка також знаходиться в пішій доступності є пішохідна вулиця Руська - обличчя Файного міста. 

Кожен куточок готелю Avalon Palace просякнутий творами мистецтва і своїм особливим настроєм. Кожен гість знайде тут собі містечко до душі! Для оновлення сил і повноцінного відпочинку в готельно-ресторанному комплексі Avalon Palace функціонує SPA-центр. Цілодобово до Ваших послуг турецький хаммам, фінська сауна, римська і гуцульська парна.

У кожній сауні є басейн з протитечією, вбудованим шийним масажером та водоспад для контрастних процедур.
Ваш відпочинок доповнять послуги готелю, фіто-бару, ресторану.

Два конференц-зали на 300 і 200 осіб та кімната переговорів надають широкі можливості для проведення ділових зустрічей, презентацій, переговорів, семінарів, конференцій та фотосесій.

Адреса:
Тернопіль, Бандери, 2 (готельно-ресторанний комплекс Авалон палас)
Телефон:
+380672206611 Готельно-ресторанний комплекс Avalon Palace
Години роботи:
понеділок-неділя: цілодобово, без перерви
Соц.мережі: