«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

ДНЗ
ДНЗ "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

З посиленою військовою та фізичною підготовкою на базі 9 класів

Термін навчання з усіх професій 3 роки з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти.

Навчання безкоштовне. Зарахування на навчання за результатами вступних випробувань ( математика, українська мова, фізична підготовка).

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.

Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; Інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (кат. А1,А2,В1,D1,G1,G2); водій автотранспортнх засобів ( категорії С1). На даний час професія тракториста дуже затребуваною. У нас здобувають такі категорії: А1 - трактори з потужністю двигуна до 73,5 кВт; А2 - трактори з потужністю понад до 73,5 кВт; В1 - самохідні зерно- та кукурудзозбиральні машини; B3 - самохідні машини для збирання коренеплодів, картоплі, овочів, фруктів і ягід; D1 - екскаватори з об'ємом ковша до 4 куб. метрів G1 - бульдозери з потужністю двигуна до 73,5 кВт; G2 - бульдозери з потужністю двигуна понад 73,5 кВт Також наші випускники отримують посвідчення водія категорії С1. Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортнх засобів (категорії С).

Кухар; кондитер.

Адреса:
47302, Тернопільська обл., м. Збараж, вул. Д. Галицького, 48,
Телефон: