«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Чортківський державний медичний коледж (ЧДМК)
Чортківський державний медичний коледж (ЧДМК)

Сьогодні це один з найкращих навчальних медичних закладів України.

Очолює його заслужений лікар України, канд. мед. наук Любомир Степанович Білик.

Під його орудою було відкрито нові спеціальності «Стоматологія ортопедична», «Фармація» та медико-біологічний ліцей, відділення післядипломної освіти; повністю оновлена матеріально-технічна база, зведено до 60-річчя коледжу новий навчальний корпус, придбано спортивно-оздоровчий комплекс Більче Золоте, відкрито відомчу аптеку.

На сьогоднішній день випускниками коледжу є більше 10-и тисяч осіб. Щороку їх кількість збільшується, і вони гордо несуть звання випускників Чортківського державного медичного коледжу. Серед випускників навчального закладу є доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри госпітальної хірургії Московського медичного стоматологічного інституту ім. А.М. Семашка– Іван Ярема; доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анатомії людини Буковинського медичного університету Іван Мелимука; кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики гігієни та радіаційної гігієни Національного медичного університету ім. О. Богомольця Ігор Пельо; кандидат фармацевтичних наук, асистент кафедри ОЕР з технологією ліків факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Андрій Бойко; кандидат медичних наук, доцент кафедри анатомії людини, начальник навчальної частини Івано-Франківського медичного університету Андрій Гречин. І таку галерею імен, що досягли висот у науці чи на відповідальних посадах можна продовжувати й надалі.

Чортківський державний медичний коледж й тепер працює у становленні молодих науковців.. Частина випускників повернулися в рідну Alma mater уже в статусі викладачів, щоб передавати свої знання, вміння і любов до рідного закладу новим поколінням студентів. У коледжі створено всі умови для навчання.

Кабінети і лабораторії коледжу оснащені сучасними персональними комп’ютерами.Функціонують 3 комп’ютерні класи. Всі комп’ютери об’єднані в локальну мережу і цілодобовим виходом в світову систему Інтернет. Доступ до Ітернету студентів та викладачів коледжу необмежений і безоплатний. Всі лекційні аудиторії оснащені мультимедійними проекторами, плазмовими панелями, відеосистемами. На базі коледжу постійно проводяться обласні конкурси фахової майстерності, наукові конференції.

Викладачі і студенти спілкувались з академіками Шалімовим О.О., Яремою І.В.,професорами і доцентами всіх медичних ВУЗів західного регіону нашої держави. В цьому році в нашому закладі проведена Всеукраїнська нарада директорів ВНЗ України за участю провідних спеціалістів Міністерств освіти і науки та охорони здоров’я.

Коледж має власну спортивно-оздоровчу базу відпочинку в мальовничому районі с. Більче-Золоте, до послуг студентів обладнані літні будиночки, басейн, водні велосипеди, катамарани, спортивні площадки. Тут студенти не тільки відпочивають, але й займаються водними видами спорту, освоюють ази туризму, набираються навичок вирощування та використання лікарських рослин

Адреса:
48500, Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Гоголя, 7
Телефон:
+380355220236 Директор
+380355220295 Заступник директора
+380355220693 Заступник директора
+380355222368 Бухгалтерія
+380355220233 Гуртожиток
Соц.мережі: